MARCH 13 – 17, 2017
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Monday, 3/13 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Daniel Moses |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Santana |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Trey Hancock |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Alan May |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Danielle Pearson |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Audrey Bryant |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalt |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Corey Mills |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Adam Hitt |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Robert Hancock |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Tim Flowers |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. McDonald |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Tuesday, 3/14 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Victor Lopez |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Jarrod Chancey |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Jenkins |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Tim Flowers |
|
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Savannah Law |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Lucy Golub |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Corey Mills |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Daniel Moses |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Audrey Bryant |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Trey Hancock |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalt |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Thursday, 3/16 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalt |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Adam Hitt |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Alan May |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Victor Lopez |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Santana |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
|
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Robert Hancock |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Danielle Pearson |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Lucy Golub |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Savannah Law |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Major – John Jenkins |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Friday, 3/17 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Adam Hitt |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Jenkins |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Trey Hancock |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Jarrod Chancey |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. Mcdonald |
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Audrey Bryant |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Danielle Pearson |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Corey Mills |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Victor Lopez |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Lucy Golub |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Robert Hancock |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalt |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Tim Flowers |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
MARCH 20 – 24, 2017
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Monday, 3/20 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Adam/Victor |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Santana |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Daniel Moses |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Jenkins |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. McDonald |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Corey Mills |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Tim Flowers |
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Robert Hancock |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Danielle Pearson |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Audrey Bryant |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Tuesday, 3/21 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalts |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Trey Hancock |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Jarrod Chancey |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Alan May |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
|
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Lucy Golub |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Savannah Law |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Corey Mills |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor –Victor Lopez |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Robert Hancock |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Tim Flowers |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. McDonald |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Thursday, 3/22 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor –Victor Lopez |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Jenkins |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor –Adam Hitt |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – John Santana |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Jeff Wegner |
|
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Audrey Bryant |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Danielle Pearson |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Lucy Golub |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Tabitha Tewalt |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Savannah Law |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Trey Hancock |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Major – Alan May |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Jimmy Stansel |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie –Tim Flowers |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. McDonald |
DATE |
LOCATION |
TIME |
TEAMS |
Friday, 3/23 |
Field 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U –Tabitha Tewalt |
Field 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor –Daniel Moses |
7:00 pm – 8:30 pm |
Minor – Trey Hancock |
Field 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Erik Littleton |
7:00 pm – 8:30 pm |
Major – Jarrod Chancey |
Field 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Mitchell Cline |
7:00 pm – 8:30 pm |
12U – Robert Hancock |
Field 5 |
5:15 pm – 6:45 pm |
10U – Corey Mills |
7:00 pm – 8:30 pm |
10U – Danielle Pearson |
Batting Cage 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Adam Hitt |
Batting Cage 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Savannah Law |
Batting Cage 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
12U – Audrey Bryant |
Batting Cage 4 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Minor – Victor Lopez |
Hale Park 1 |
5:15 pm – 6:45 pm |
8U – Greg Gabey |
Hale Park 2 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – Clifford Bean |
Hale Park 3 |
5:15 pm – 6:45 pm |
Rookie – J.C. McDonald |